Działka na sprzedaż
Jaźwina,

Informacje ogólne i opis

Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, bajeczny ogród wraz ze skarpą, osłaniającą go od innych działek, czyni tę nieruchomość niezwykle atrakcyjną. A wszystko to na dużej działce o powierzchni 0,71ha w miejscowości Jaźwina, położonej w gminie Łagiewniki, powiecie dzierżoniowskim, województwie dolnośląskim. Działka leży w otulinie Ślężańskiego Parku Narodowego. Na zdjęciu działka zaznaczona jest czerwoną ciągłą linią. Do działki można dodatkowo dokupić łąkę o powierzchni 40 arów - zaznaczona żółtą linią. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną. W najbliższym czasie zostanie uzbrojona w wodę na koszt sprzedającego. Można także korzystać z własnej studni. Działka składa się z dwóch części - łąki przylegającej do asfaltowej drogi oraz lasku, który można wykorzystać do zaaranżowania ogrodu z osłoniętym od drogi miejscem do grillowania. Lasek stanowi niezwykle atrakcyjną część działki.

Jaźwina jest dużą wioską z własnym historycznym kościołem, szkołą podstawową, licznymi sklepami.

Gmina Łagiewniki położona jest w obrębie makroregionu fizyczno-geograficznego Przedgórza Sudeckigo. Większość obszaru gminy obejmują Wzgórza Łagiewnickie oraz Wzgórza Krzyżowe. Masyw Ślęzy (Góra Radunia)- szczyt Raduni jest drugim co do wielkości szczytem Masywu Ślęży (573 m n.p.m.).

W niedalekiej okolicy znajdują się głębokie wąwozy i strumienie przecinające malownicze Wzgórza Dębowe, wśród których leży mała osada Wojsławice. Przez park płynie jeden z prawobrzeżnych dopływów Ślęży, zasilając dwa stawy. Pierwsze wzmianki o parku pochodzą z 1842 roku. Obecny charakter zawdzięcza park Fritzowi von Oheimbowi, wybitnemu znawcy roślin, który zwrócił uwagę na szczególne walory przyrodnicze tego terenu.

| Symbol oferty: JAZ

Wolne od zaraz!

Mirosław Bereźnicki
Tel. 796 898 113
BN, lic. 2287

Wyposażenie i udogodnienia

Prąd
Woda

Galeria fotografii

Copyright © 2012 Seweryn Bereźnicki
Powered by w-chmurze.com